Szakács – séf

Szakács – séf kerestetik Balatonfüredre!

Az évtizedes múltú, balatonfüredi Cocomo keresi kreatív szakácsát teljesen berendezett, prémim gépekkel felszerelt konyhájára.

Kezdés már májustól, munkalehetőség a teljes szezonra, akár előre lekötött szerződéssel több ciklusra!

Főbb elvárások / feladatok:

  • hideg- és melegételkészítés, tálalás: á la carte és menürendszerben (rendezvény esetén)
  • menüsor, étlap tervezés a szezonnak megfelelően (kalkulációkkal)
  • rendelések napi, heti szintű összeállítása, koordinálása, javaslattétel az üzletvezető részére
  • konyhai leltár vezetése
  • vendéglátóipari sztenderdek követése, betartása
  • konyhai higiénia és élelmiszer-biztonsági szabályok következetes betartása

A stabil munkáltató háttér szavatolja a biztos foglalkoztatást, így a hosszú távú munkalehetőség, a fejlődés garantált!

A minőségi munkavégzést több fős csapat segíti elő.

Igény esetén szállást a településen is tudunk biztosítani.

Kezdés: azonnal, májustól!

bérezés és a juttatási csomag kialakítása egyéni megállapodás keretében történik.

Várunk szeretettel megújuló csapatunkba!

Nincs más teendőd: fényképes önéletrajzodat küldjed el a manager@cocomo.hu címre!